Przedsiębiorstwo
 

Przedsiębiorstwo "WP"

 

Bożena Pniewska

Kajetany, ul.Miedziana 8

05-830 Nadarzyn

POLSKA

 

 

tel: +48 22 7586892

email: wp@wpcompany.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach:

 

8:00 - 16:00 - biuro

 

 

 

NIP: 534-020-87-42

REGON: 010464915



DZIAŁ HANDLOWY

Kierownik Działu Krajowego

 

Rafał Lanczyk

 

tel: +48 22 758-68-92 (53)

tel: +48 22 758-66-29 (53)

 

 

 

email: rafal@wpcompany.pl

Opiekun Filii

 

Damian Sołtysiak

 

tel: +48 22 758-68-92 (55)

tel: +48 22 758-66-29 (55)

 

 

 

email: damian@wpcompany.pl

Kierownik Działu Eksportu

 

Joanna Lanczyk

 

tel: +48 22 758-68-92 (64)

tel: +48 22 758-66-29 (64)

 

 

 

email: joanna@wpcompany.pl



MAGAZYN & PRODUKCJA

Kierownik Magazynu

 

Tomasz Majewski

 

tel: +48 22 758-68-92 (82)

tel: +48 22 758-66-29 (82)

 

 

email: tomasz.m@wpcompany.pl

Kierownik Produkcji

 

Paweł Adamczyk

 

tel: +48 22 758-68-92 (81)

tel: +48 22 758-66-29 (81)

 

 

email: pawel@wpcompany.pl

Kierownik Produkcji

 

Marcin Olejnik

 

tel: +48 22 758-68-92 (81)

tel: +48 22 758-66-29 (81)

 

 

email: marcin.o@wpcompany.pl



FINANSE

Finanse i Kadry

 

Karina Jaworska

 

tel: +48 22 758-68-92 (70)

tel: +48 22 758-66-29 (70)

 

 

 

email: karina@wpcompany.pl

Główna Księgowa

 

Monika Krajewska

 

tel: +48 22 758-68-92 (71)

tel: +48 22 758-66-29 (71)

 

 

email: monika@wpcompany.pl

Księgowy

 

Marcin Birkos

 

tel: +48 22 758-68-92 (73)

tel: +48 22 758-66-29 (73)

 

 

email: marcin@wpcompany.pl



ADMINISTRACJA

Koordynator Biura

 

Robert Lanczyk

 

tel: +48 22 758-68-92 (51)

tel: +48 22 758-66-29 (51)

 

 

email: robert@wpcompany.pl

Administrator IT

 

Tomasz Szydłowski

 

tel: +48 22 758-68-92 (60)

tel: +48 22 758-66-29 (60)

 

 

email: tomek@wpcompany.pl



JAK DO NAS TRAFIĆ

MAPA DOJAZDU.

Pokaż na GOOGLE MAPS.

ZŁĄCZKI -  REDUKCJE -  ŁĄCZNIKI -  TRÓJNIKI -  ODPOWIETRZNIKI -  SAMOREGULATORY -  BLASZKI -  RURA W ZWOJACH -  SPECJALISTYCZNE PRZYRZĄDY
Przedsiębiorstwo "WP" - WWW.PWPNET.PL     - Polityka Prywatności (RODO)
Copyright © 2014 Przedsiębiorstwo “WP”. All rights reserved.